סדרת
יינות הבית

סדרות אלו מייצגות את הבית הזמין והנגיש של Recanati. תחת בית זה תמצאו כל הסדרות מבטאות את תפיסת עולם היין של יקב רקנאטי אשר שמה דגש על חיבור בין כרמי איכות ליינות מיינסטרים איכותיים.

את היינות שלנו ניתן להשיג
בכל חנויות היין ברחבי הארץ

סדרת Fresh & Young

סדרת יינות אלו מביאה לידי ביטוי היבט מרכזי בסגנון היינני של יקב רקנאטי. יינות צעירים, בעלי מאפייני פרי טהורים, חמיצות רעננה וארומטיות מהפנטת. יינות נהדרים לשתייה AS IS, וגם לליווי קולינרי של מטבח ים תיכוני צעיר ותוסס.

סדרת רקנאטי גליל

הגליל הינו אחד מאזורי הגידול הייחודיים והאיכותיים ביותר בישראל. לאורך השנים הקפדנו לנטוע, לגדל, לטפח ולפתח באזור זה כרמי איכות רבים וחלקות כרם מובחרות. גפנים אשר ניטעו בראש ובראשונה ליצירת יינות מורכבים והרמוניים והינם ביטוי ייחודי לאדמה גלילית משובחת ואקלים יוצא דופן.

סדרת רקנאטי יונתן ​

סדרת יונתן היא הצוהר לעולם היין האיכותי של יקב רקנאטי ומהווה שילוב אופטימלי של אזורי גידול נבחרים ועשיית יין רגישה, אלגנטית ומוקפדת. היינות מיוצרים במיכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה על מנת לשמר רעננות ולבטא ארומות פרי טהורות.

סדרת רקנאטי יסמין

סדרת יסמין מבטאת בדרכה הצנועה והאיכותית את תפיסת עולם היין של יקב רקנאטי אשר שמה דגש על חיבור היין לאוכל דרך כורמות מוקפדת בשילוב ייננות עדינה ואלגנטית המבליטה ארומות פרי רענן ומאוזן באופן הטהור ביותר.